Lokal 78 Budynek 55b


Dodał admin
 w dniu 17-03-2022
Opublikowano w kategorii Wolne

Spravia

PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE, KOMPETENCJE I BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy deweloperem, który - będąc blisko swoich klientów - pomaga im podejmować najbardziej optymalne decyzje mieszkaniowe. Kierujemy się przekonaniem, że każdy ma prawo do zakupu mieszkania, które powstało w sposób zrównoważony – w poszanowaniu lokalnego kontekstu, środowiska naturalnego oraz uwarunkowań społecznych. Swoimi działaniami każdego dnia potwierdzamy, że Spravia (d. Budimex Nieruchomości) to solidna i godna zaufania firma, która przestrzega zasad etyki i zawsze dotrzymuje złożonych obietnic. Działalność deweloperską prowadzimy od 1999 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ok. 140 projektów i ich etapów, w których powstało ok. 20.000 mieszkań i lokali. Od maja 2021 roku naszymi właścicielami są Cornerstone Investment Management oraz Crestyl.

Miarą jakości budowanych przez nas osiedli oraz uznania naszych osiągnięć są zdobywane nagrody i wyróżnienia w branżowych rankingach. Tylko w ostatnim czasie zostaliśmy kilkukrotnie docenieni:

 • Ranking 100 największych firm deweloperskich w Polsce

  ranking magazynu Builder, PwC Polska i Dun&Bradstreet opublikowany w lutym 2022 r.

 • Ranking Najlepszych Deweloperów 2021 roku

  II miejsce - ranking redakcji Strefy Gospodarki i Dziennika Gazety Prawnej

 • Przyjazny Deweloper 2021

  raport redakcji Gazety Finansowej i Home&Market

 • Deweloper Roku 2020

  ranking redakcji Gazety Finansowej, Home&Market, Gentleman

 • Fasada Roku 2019

  jedno z naszych krakowskich osiedli - #dobrego – otrzymało wyróżnienie za realizację III etapu osiedla #dobrego w Krakowie

Aktualnie w naszej ofercie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.