III ETAP – KONTYNUACJA DOTRZYMANYCH OBIETNIC

Osiedle Nowa Myśliwska, dzięki świetnemu położeniu i stylowej architekturze, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród rodzin, młodych par, studentów oraz seniorów. W III już etapie wybudujemy 5-piętrowy budynek, który zaoferuje 174 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 25 do 79 m2.

O bezpieczeństwo mieszkańców zadbamy dzięki kontroli dostępu na wewnętrzny dziedziniec, a zmotoryzowani będą mogli skorzystać z miejsc postojowych w hali garażowej oraz na zewnątrz budynku.

Osiedlowa przestrzeń zostanie w pełni urządzona, pojawi się mnóstwo nasadzeń. Wśród udogodnień mieszkańcy odnajdą plac zabaw, miejsce do rekreacji oraz rowerownię i stojaki dla jednośladów.

Galeria

Okolica jest idealnym miejscem na aktywne spędzenie wolnego czasu. Popołudniowe czy weekendowe atrakcje znajdują się bowiem tuż za rogiem. Bliskość i dostępność różnorodnych enklaw parkowych – od placów zabaw przez boiska do gry w piłkę nożną po Skate Park – sprawia, że aż chce się wyjść na świeże powietrze.

Na elewacjach zobaczymy odcienie bieli, szarości i antracytu. W wybranych partiach pojawią się płyty dekoracyjne w kolorze drewna oraz elementy ceglane. Również okna w okleinie o zabarwieniu drewna podniosą walory estetyczne założenia.

Liczymy, że mieszkańcom spodobają się strefy wejścia wyłożone szlachetnymi okładzinami oraz jakość części wspólnych.

RADOŚĆ
MIESZKANIA

Plany mieszkań powinny spodobać się od razu – architekci projektowali z myślą o praktycznym wykorzystaniu każdego metra. Wszystkie lokale mają balkon lub - te na parterze - ogródek.

Wewnętrzny rekreacyjno-wypoczynkowy dziedziniec jest wielopokoleniowy – każdy znajdzie tu miejsce dla siebie: dzieci - na placu zabaw, aktywni - w siłowni plenerowej, a poszukujący spokojnego relaksu - na leżaku lub ławce wśród ciekawie zaaranżowanej zieleni.

W odległości zaledwie kilku minut znajduje się Zalew Bagry ze strzeżonym kąpieliskiem, kilkoma piaszczystymi plażami i wyciągiem wakeboardowym.

W okolicy są również korty tenisowe, siłownie i centrum fitness. Dzielnica jest także bardzo dobrze połączona z krakowskim systemem ścieżek rowerowych.

W sąsiedztwie Nowej Myśliwskiej znajdziemy także osiedlowe cukiernie, kawiarenki i pizzerie, które zachęcają do spędzenia wolnego czasu z najbliższymi.

Chwilę spokoju można złapać spacerując po pobliskich parkach lub po wale wiślanym, podziwiając piękno rzeki i natury.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.